לקוחות יקרים, מגוון מוצרים במבצע לחג הפסח, בברכת חג שמח ושקט Nuki

המנעול החכם ביותר בישראל

יבואן רשמי​

הותקן באלפי בתים ודירות בישראל ונבחר כמנעול המועדף גם בפרויקטים עסקיים בדיקה בדיקה

הפוך את הסמארטפון למנעול חכם

פשוט, חכם, מאובטח

פתיחה ונעילה מרחוק תוך וידאו של מי נכנס לבית ומתי, ניתן לחבר את המנעול החכם שלנו לכל מערכות הבית החכם ותומך Homekit, Google, Alexa ועוד הרבה יותר

המנעול של Nuki נחשב למנעול החכם ביותר בשוק. לא רק אנחנו אומרים 🙂

Walla Tech
Walla Tech
קרא עוד
חברת Nuki האוסטרית מייצרת את אחד מהמנעולים החכמים המבוקשים בעולם, ומאפשרת התקנה התקנה עצמית של 3 דקות על בסיס הצילינדר הקיים, והפיכת המנעול "הטיפש" ל"חכם".
הארץ
הארץ
קרא עוד
הNuki ידע לזהות כאשר אתם מתקרבים אל הדלת ולפתוח את המנעול בעצמו. בנוסף, הוא ידע לזהות שסגרתם אותה ולנעול אותה באופן אוטומטי תוך פרק זמן שאתם הגדרתם מראש. החלק של פתיחת הדלת הוא פינוק. בפעם הראשונה שהתקרבתי אל הדלת והמנעול נפתח מעצמו, זאת היתה חוויה קסומה.
Geektime
Geektime
קרא עוד
המנעול החכם של Nuki הוא מצוין. מצד אחד, ובניגוד למנעולים חכמים אחרים, המנעול מרגיש בשל, בוגר ולא מאיים, ומציע פשטות הפעלה ברמה של וואטסאפ. מהצד השני, הוא מתאים גם לאנשים הטכנולוגיים ביותר.
Smartbyte
Smartbyte
קרא עוד
סמנו על המפה היכן נמצא המנעול וברגע שתגיעו לקרבתו, המנעול יפתח לבד. לדעתי זה הפיצ’ר המוצלח ביותר של המנעול. אם נשתמש במילים של אשתי – “יש בזה מן הקסם”. אין צורך בקוד או אפילו להוציא את הנייד מהכיס.
HT- home
HT- home
קרא עוד
הנוקי הוא עדיין המנעול החכם ביותר שבדקנו והאפשרויות בו הן בלתי מוגבלות. תוכלו לחבר אותו לגוגל הום, ל HOME KIT של אפל, לאלקסה, ל IFTTT, ל web ובשילוב כל אלה תוכלו לעשות פשוט כל מה שתרצו כולל תרחישים מיוחדים וחכמים.
TG-spot
TG-spot
קרא עוד
מנעול הדלת של Nuki הוא חבילה כמעט שלמה של יכולות, אבל היתרון הגדול ביותר שלו שהוא מתאים להתקנה ברוב הדלתות בלי צורך בידע טכני. יש לו לא מעט אפשרויות שחלקן נראו כי התבססו על ניסיון רב ובעיות שנתקלו רוכשים אחרים וכי הוא נשלט בכמעט כל דרך אפשרית
הקודם
הבא

Nuki Smart Lock 3.0 Pro

בחרו את הצבע שהכי מתאים לכם

התקנה עצמית ללא צורך בכלים מיוחדים וללא ידע טכני מוקדם

Your Smart Home Starts Here​

לחנות Nuki הרשמית בישראל

התקנת פלטת A

התקנת המנעול

כיצד להתקין את המנעול

לחץ כאן

הירשמו בעזרת אימייל לקבלת עדכונים על המנעול וקבלת מידע על מבצעים והטבות

© 2024 All Rights Reserved

דילוג לתוכן